Χρονοπρογραμματισμός συναντήσεων για την αξιολόγηση της δραστηριότητας


Σάββατο 15/1
Ώρα
username
11:00
Ιωαννίδης Σταύρος (iostevegr)
12:30
ΠΑΣΣΑΣ ΒΙΡΓΙΛΙΟΣ
13:00
kchalkias_uth
13:30
chrysagk
14:00
iliana_tsamardou
(minililiana)
17:00
plpehliv
17:30
Μπερκάκης Αντώνης
18:00
ioanna_89
18:30
zoe_vas
19:00
maria_spanou
Κυριακή 16/1
Ώρα
username
09:00
kopapaha
09:30
staiva
10:00

10:30
anstefan1
11:00
megianno
12:00
mina_uth
12:30
arsadogi
13:00
dideliba
13:30
alexia_uth
14:00
vaswgeo
17:00
vasoulinio
17:30
dostavro
18:00
magdadirog
18:30
elzisiou(Skype:elzi)
19:00


Δευτέρα 17/1
Ώρα
username
17:00
Vania_Zigoura (skype : vania2430)
17:30
Μαγλογιάννης Βασίλης skype: billmaglo
18:00
geobar
18:30
marieta_05
19:00
anstefan1
20:00
marlen_papa(skype),mapapage(twitter),marlpapag(wiki)
20:30
Vaios Noutsos ( skype : vaios.noutsos )
21:00

21:30

22:00


Τρίτη 18/1
Ώρα
username
17:00
emtsitsi
17:30
ekmakeli
18:00
Γάκη Στυλιανή
18:30
yrolab
19:00
Nikos Ioannidis
20:00
Αϊβάτης Χρήστος (skype username για σήμερα: staiva)
20:30
gepinita
21:00
efraptodim
21:30
glouiza
22:00



Χρονοπρογραμματισμός συναντήσεων

Προσδιορίστε την ώρα συνάντησης που επιθυμείτε. Οι ομάδες που έχουν διδακτικά πλάνα στο ίδιο θέμα, θα πρέπει να προσδιορίσουν κοινή ώρα συνάντησης.
Ώρα
Ομάδα 1
Ομάδα 2
Θεματικό αντικείμενο
10:00
Γιωργαλλίδης Αντρέας
Δημήτρης Σπανέλλης

Πειρατεία Λογισμικού
10:30
Κούρφαλη Αλεξάνδρα
Χαλκιάς Κωνσταντίνος

Διαδίκτυο, υπερκείμενο, πλοηγητές
11:00
ΓΚΑΝΗ-ΣΤΕΦΑΝΗ
Παπαγεωργίου Μαριλένα
Ντιρογιάννη Μαγδαληνή
Eπεξεργασία δεδομένων
11:30
Σπανού Μαρία -
Ζυγούρα Βαΐα
Ζησιού Ελένη -
Λαμπρινίδη Αργυρώ
Επεξεργασία κειμένου
12:00
Πεχλιβάνης-
Ραπτοδήμος

Εργονομία
12:30
Παπαχαρισίου Κωνσταντίνος
Μπάρδας Γεώργιος
Ιωαννίδης Νίκος
Νούτσος Βάιος
Αναζήτηση στο διαδίκτυο*
13:00
Αϊβαλής Στέφανος
Αϊβάτης Χρήστος
Στανόγιας Νικόλαος
Φύκας Ιωάννης
Πολυμέσα
13:30
Σταυρόπουλος Δονάτος
Αλεξίου Βασιλική

Προστασία Λογισμικού-Ιοί
14:00
Βασιλειου Ζωή
Γεωργούδη Βασιλική
Κράντα Μαριέτα
Γιαννόπουλος Μενέλαος
Το Υλικό του Υπολογιστή
14:30
Γάκη Στυλιανή
Ιωαννίδης Σταύρος

Ζωγραφική
21:00
Μπερκάκης Αντώνης
Κωστάκη Ιωάννα
Πινήτας Γεώργιος
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
21:30
ΠΑΣΣΑΣ-ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
Γιάκα Χρυσούλα
Τσαμαρδού Ηλιάνα
Παρουσιάσεις
22:00
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ-ΣΑΝΤΟΓΙΔΗΣ

Ο υπολογιστής στην καθ. ζωή